Готель Олександр (Aleksandr), ЗатокаГотель Олександр (Aleksandr), ЗатокаГотель Олександр (Aleksandr), ЗатокаГотель Олександр (Aleksandr), ЗатокаГотель Олександр (Aleksandr), ЗатокаГотель Олександр (Aleksandr), ЗатокаГотель Олександр (Aleksandr), ЗатокаГотель Олександр (Aleksandr), Затока

Готель Олександр (Aleksandr)

У 2 хвилинах ходьби від берега Чорного моря курортної Затоки розташувався ультрасучасний готель «Олександр» (Aleksandr), в якому панує атмосфера гармонії і усамітнення.

Номерний фонд п'ятиповерхової готелі складається з просторих і комфортабельних номерів категорії - Делюкс і Апартаменти. З кожного номера відкривається чудовий вид на Чорноморське узбережжя, пейзаж якого захоплює дух навіть найвибагливіших відпочиваючих. На території готелю «Олександр» (Aleksandr) розташована відкрита тераса, де гості зможуть відпочити від пляжного відпочинку літніми вечорами. Для подорожуючих на автомобілі передбачена парковка біля готелю. Привітний і доброзичливий персонал приділить свою увагу кожному гостю. І допоможе у всіх питаннях. Оцінять відпочиваючі і вдале місце розташування готелю, адже поруч розташована вся курортна інфраструктура: магазини, кафе, ресторани, розважальні місця для відпочинку.

Готель «Олександр» (Aleksandr) - це комфорт високого рівня, гідний рівень обслуговування, зручне розташування, яке чекає на всіх гостей.